KONST / Litografier / Färglitografi 13602722
nr 1360 2722
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 240/295. Motivet: 21x30cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:41:01
100 kr
200 kr